Svetainėje yra naudojami slapukai (cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti daugiau.

Melamino indų rinkinys Wildlife sunset pink

NUOLAIDOS Melamino indų rinkinys Wildlife sunset pink

Indų rinkinį sudaro penkios dalys: lėkštė, dubuo, puodelis ir vaikų stalo įrankių rinkinys (šaukštas ir šakutė). Komplektas yra ideali dovana vaikams, kurie myli laukinius gyvūnus. Lėkštėje pavaizduota beždžionė Macis; dubenėlio apačioje jūsų vaikas ras patarimą tapyrą; ir ant puodelio jie ras zebrą.

Komplektas pagamintas iš 100% melamino - be formaldehido ir pateikiamas patrauklioje dovanų dėžutėje, todėl šis rinkinys puikiai tinka kaip dovana per krikštynas ar vienerių metų gimtadienį.

Komplektą galima plauti indaplovėje.

Maistui skirti melamino produktai netinka naudoti mikrobangų krosnelėje ar laikyti maisto produktus aukštesnėje nei 70 ° C temperatūroje.

Visi „Sebra Interior“ melamino gaminiai yra griežtai tikrinami išorinių, akredituotų tyrimų institutų, siekiant įsitikinti, kad melamino produktai neišskiria formaldehido maisto produktuose kiekiais, viršijančiais leidžiamą ribą. „Sebra Interior“ melamino gaminiai atitinka Reglamentą (ES) Nr. 284/2011 ir Reglamentas (EB) Nr. 1935/2004.

„Sebra“ tikrina Danijos veterinarijos ir maisto administracija. Šiuo metu „Sebra Interior“ turi geriausią įmanomą Danijos kokybės antspaudą, kalbant apie maisto saugą, Danijos veterinarijos ir maisto administracijos „Elite Smiley“, kuris pasiekiamas tik ilgą laiką laikantis Europos ir Danijos maisto saugos taisyklių - tai, ką patikrina ir patikrina daugkartiniai paskelbti ir iš anksto nepranešę patikrinimai. Šie patikrinimai parodė, kad „Sebra Interior“ atitinka patvirtintus standartus. Naujausią patikrinimo ataskaitą galite rasti čia https://www.findsmiley.dk/127410

 

Medžiaga 100% melaminas, dovanų dėžutėje
Dalių skaičius 5
Lėkštė Ø: 21,5 cm
Dubenėlis Ø: 14 cm
Puodelis Ø: 7 cm
Galima plauti indaplovėje Taip
Šaldiklis Ne
Mikrobangų krosnelė Ne
Plovimo instrukcijos Melaminas tinkamas plauti indaplovėje ne aukštesnėje kaip 70 laipsnių temperatūroje 
Be ftalatų
Be BPA

Gamintojas Sebra

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

  • Gamintojas: Sebra
  • Prekės kodas: Indų rinkiniai
  • Prieinamumas: Sandėlyje
This Offer Ends In:
  • 31.95€
  • 19.17€
  • Be PVM: 15.84€

Žymės: Melamino indų rinkinys Wildlife sunset pink, Sebra, Voverytės butikėlis, indai vaikams, krikštynų dovana, pirmojo gimtadienio dovana, saugūs indai vaikams