Svetainėje yra naudojami slapukai (cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti daugiau.

Priešpiečių dėžutė Yumbox Classic Avocado Green

Priešpiečių dėžutė Yumbox Classic Avocado Green

Yumbox yra nuostabus gaminys, kurio dėka galima sveikai valgyti ne namuose.

Yumbox priešpiečių dėžutės tinkamos kūdikiams, vaikams ir suaugusiems.

Yumbox ypatybės:

- vienas dangtelis apsaugo nuo skysčio ištekėjimo. Silikonu padengtas dėžutės dangtelis sandariai uždengia visus skyrius vienu judesiu, todėl Yumbox dėžutėje galima susidėti vienu metu pvz. jogurtą ar kitą padažą su kitu maistu ir jis nesušlapma.

-subalansuotas maistas ir porcijos. Iš anksto paruoštas ir iliustruotas dėklas padės jums supakuoti sveikus ir subalansuotus priešpiečius.

- ekologiška. Kadangi priešpiečių dėžutė sandariai užsidaro, Jums nebereikės plastikinių maišelių ir taip bus mašinamas atliekų išmetimas.

-plaunama indaplovėje ir saugios maistui. Visos produkto gamyboje naudojamos medžiagos yra saugios, be ftalatų ir BPA. 

-stilingos ir praktiškos. Yumbox dežutės ne tik nuostabiai atrodo, bet ir yra skirtos laikyti maistą šaldytuve per naktį bei plauti indaplovėje.

-draugiškos vaikams. Yumbox yra kompaktiška ir tvirta, o vaikams lengvają atidaryti. Yumbox Classic siūlo maistiniu požiūriu subalansuotą maistą vaikui nuo kūdikio iki 8 metų amžiaus.

-informatyvu ir linksma. su įdomiomis iliustracijomis vaikams (ir suaugusiems) primenama apie porcijų kontrolę ir sveikos maisto grupės įvairovės svarbą.

Yumbox Classic penkiuose pagrindiniuose maisto skyreliuose gali būti ½ puodelio porcijos. Kiekviename skyrelyje yra etiketės su 5 maisto grupėmis (daržovėmis, grūdais, vaisiais, pieno ir baltymų), kurie sudaro subalansuotą racioną vaikui. Yumbox Classic buvo sukurta siekiant padėti tėvams paruošti vaikams sveiką ir subalansuotą maitinimą vaikams. Mažiems vaikams galite naudoti mažesnius skyrelius arba užpildyti kiekvieną skyrelį vyresnio amžiaus vaikui.

Matmenys 22 x 15 x 5 cm, svoris 490g

 

Gamintojas Yumbox

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

  • Gamintojas: Yumbox
  • Prekės kodas: Yumbox
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 28.90€
  • Be PVM: 23.88€

Žymės: Priešpiečių dėžutė Yumbox Classic Avocado Green, Voverytės butikėlis, Yumbox, priešpiečių dėžutė vaikams, priešpiečių dėžutė, pietų dėžutė su skyriais, maisto dėžutė vaikams, pietų dėžutė vaikams, vaikiška priešpiečių dėžutė