Nemokamas pristatymas į paštomatus perkant už 45 eur ir daugiau
Svetainėje yra naudojami slapukai (cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti daugiau.

Privatumas

Šiame Privatumo užtikrinimo politikos pareiškime paaiškiname taisykles ir Jūsų asmens duomenų tvarkymo proceso apimtį, Jūsų teises ir savo kaip duomenų valdytojo pareigas.

Duomenų valdytojas

IĮ “Romeksa”, Laisvės pr. 60-316, 05120 Vilnius, 304257002.

Duomenų tvarkymo tikslas

IĮ “Romeksa” tvarko svetainės naudotojų asmens duomenis, siekdama tinkamai vykdyti sutartis, sudarytas elektroninės parduotuvės interneto svetainėje www.voverytesbutikelis.lt (toliau – svetainė). Tai reiškia, kad tokie duomenys reikalingi:
- registruojantis svetainėje;

- sudarant sutartį;

- atliekant atsiskaitymus;

- pristatant naudotojo užsakytas prekes;

- naudotojui naudojantis tomis vartotojo teisėmis, kurios jam gali būti suteiktos (pvz., teise nutraukti sutartį, teise gauti teisės aktais nustatytą garantiją).

Jei sutikote gauti informaciją apie naujas prekes ir specialius pasiūlymus, IĮ “Romeksa” tvarko Jūsų duomenis, norėdama atsiųsti Jums bendrovės parengtą komercinę informaciją, pavyzdžiui, specialius pasiūlymus ar išpardavimą.
 

Duomenų rūšys

IĮ “Romeksa” tvarko toliau nurodytus asmens duomenis, kurių Jums reikia:

1. registruojantis svetainėje:

- vardas ir pavardė;

- el. pašto adresas;

2. perkant svetainėje:

- vardas ir pavardė;

- užsakymo pristatymo adresas;

- telefono numeris;

- e. pašto adresas;

3. šiuos duomenis naudotojas gali nurodyti pasirinktinai:

- Įmonės pavadinimas, jei įmonei reikalinga sąskaita faktūra.

4. Jei Jūs nutraukiate sutartį arba mes pripažįstame Jūsų skundą pagrįstu ir Jums turi būti sumokėta kompensacija tiesiogiai į Jūsų banko sąskaitą, prašom el. paštu uzsakymai@voverytesbutikelis.lt kartu su skundu nurodyti banko sąskaitos numerį, kuris būtinas mokėjimui atlikti.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas

Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) Nr. 2016/679 nuostatomis.

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis turėdami Jūsų sutikimą, kurį duodate tada, kai registruojatės svetainėje, ir tada, kai patvirtinate svetainėje sudarytą sandorį.

Jūs savo sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis duodate visiškai savanoriškai, tačiau nedavę sutikimo negalėsite prisiregistruoti svetainėje ir joje pirkti. 

Jūs turite toliau nurodytas su mūsų atliekamu Jūsų asmens duomenų tvarkymu susijusias teises:

Jūs galite nenurodydami jokios priežasties bet kada atšaukti savo sutikimą.

Jūs galite atšaukti savo sutikimą dėl konkrečiu tikslu tvarkomų duomenų, pvz., galite atšaukti sutikimą gauti komercinę informaciją arba galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis bet kokiu tikslu. Jei atšauksite savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis bet kokiu tikslu, svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta ir mes nebetvarkysime Jūsų duomenų. Atšauktas sutikimas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams;

Jūs galite nenurodydami jokios priežasties bet kada prašyti, kad mes ištrintume Jūsų duomenis. Prašymas ištrinti duomenis nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams. Duomenų ištrynimas reiškia, kad svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta, o mes nebetvarkysime Jūsų duomenų;

Jūs galite bet kada pareikšti prieštaravimą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiek visa apimtimi, tiek konkrečiu tikslu. Toks prieštaravimo pareiškimas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams. Prieštaravimo pareiškimas reiškia, kad svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta, o mes nebetvarkysime Jūsų duomenų;

Jūs galite prašyti, kad mes ribotume Jūsų asmens duomenų tvarkymo trukmę arba apimtį, o mes vykdysime Jūsų pageidavimą. Toks prašymas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams;

Jūs galite bet kada prašyti patikslinti ar ištaisyti Jūsų asmens duomenis. Tai Jūs galite padaryti ir patys prisijungę svetainėje ir naudodami svetainės kortelę „MANO DUOMENYS“;

Jūs galite prašyti, kad mes perduotume kokius nors mūsų turimus Jūsų duomenis kitai šaliai. Šiuo tikslu turėtumėte kreiptis į mus užpildę ryšių palaikymo formą ir joje nurodę subjekto, kuriam turėtume perduoti Jūsų duomenis, pavadinimą ir adresą bei duomenų apimtį, t. y. nurodyti, kuriuos Jūsų duomenis turėtume perduoti. Duomenų perdavimas bus vykdomas elektroniniu būdu iš karto, kai tik patvirtinsite prašymą. Mums būtina gauti Jūsų prašymo patvirtinimą, kad galėtume užtikrinti Jūsų duomenų saugumą ir įsitikinti, kad prašymą pateikė teisę tai daryti turintis asmuo;

Jūs galite bet kada prašyti, kad mes pateiktume informaciją apie mūsų vykdomo Jūsų asmens duomenų tvarkymo apimtį. 

Mes esame įsipareigoję informuoti Jus apie mūsų atliktus veiksmus ne vėliau nei per mėnesį nuo kiekvieno Jūsų prašymo gavimo dienos.

Asmens duomenų saugojimo laikas

Mes saugome Jūsų duomenis tol, kol panaikinama svetainėje esanti naudotojo paskyra. Naudotojo paskyra gali būti panaikinta Jums prašant, atšaukus sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis, pareiškus prieštaravimą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, arba paprašius, kad duomenys būtų ištrinti.

Mūsų sistemose liks tik tokia archyvų informacija apie Jūsų sandorius, kuri būtina, nes, pvz., yra susijusi su Jūsų pretenzijomis, kurias galėjote pateikti remdamiesi teisės aktais nustatyta garantija arba mus saistančiais teisės aktais. 

Dėl asmens duomenų siunčiami pranešimai

Jūs mums galite siųsti ar pateikti reikalingus pranešimus ar prašymus dėl asmens duomenų bet kuriuo iš toliau nurodytų būdų:

el. pašto adresu: uzsakymai@voverytesbutikelis.lt;
telefonu:
+370 645 332 27;
užpildę svetainėje esančią ryšių palaikymo formą;
paštu: IĮ “Romeksa”, Laisvės pr. 60-316, 05120 Vilnius

Pavedimas tvarkyti asmens duomenis

IĮ “Romeksa” gali pavesti tvarkyti asmens duomenis IĮ “Romeksa” verslo partneriams, jei tai būtina sandoriams įvykdyti, pavyzdžiui, paruošti Jūsų užsakytas prekes ir jas išsiųsti arba perduoti IĮ “Romeksa” parengtą komercinę informaciją (pastarasis atvejis susijęs su tais naudotojais, kurie sutiko gauti komercinę informaciją).

Naudotojų asmens duomenys jokiais būdais nebus perduodami trečiosioms šalims, išskyrus perdavimą šiame Privatumo užtikrinimo politikos pareiškime nurodytais tikslais, o tai visų pirma reiškia, kad jais nebus dalijamasi su kitais subjektais tam, kad trečiosios šalys galėtų platinti reklaminę medžiagą.

Svetainės naudotojų asmens duomenys už Europos Sąjungos ribų neperduodami.

Komercinė informacija. Naujienlaiškis

Jūs galite prenumeruoti mūsų naujienlaiškius nurodę savo e. pašto adresą ir sutikę, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi komercinės ir reklaminės informacijos gavimo tikslais. Mes siunčiame naujienlaiškius, norėdami informuoti Jus apie naujausius pasiūlymus (pvz., naujas prekes, specialius pasiūlymus ar išpardavimą). Jūs galite bet kada atsisakyti gauti naujienlaiškius paspausdę naujienlaiškyje esančią nuorodą arba nusiuntę e. laišką adresu uzsakymai@voverytesbutikelis.lt

Pranešimas apie galimybę įsigyti prekę

Jums prašant IĮ “Romeksa” elektroninėmis komunikacijos priemonėmis praneša Jums apie galimybę įsigyti Jūsų pasirinktą prekę. Toks pranešimas gali būti siunčiamas tik tuo atveju, jei Jūs sutikote, kad komercinė informacija apie elektroninės parduotuvės prekes būtų siunčiama nurodytu e. pašto adresu ir kad IĮ “Romeksa” tvarkytų asmens duomenis. Jūs savo duomenis teikiate savanoriškai, tačiau neturėdami Jūsų sutikimo tvarkyti asmens duomenis mes negalėsime pranešti Jums apie galimybę įsigyti prekę.


Slapukai

Svetainėje naudojami slapukai. Slapukai yra maži failai, kurie leidžia naršymui internete naudojamiems įrenginiams (pvz. kompiuteriui, išmaniajam telefonui) išsaugoti konkrečią informaciją, susijusią su naudojamu įrenginiu. Slapukų registruojama informacija naudojama, pavyzdžiui, reklamos ir statistikos tikslais,taip pat norint pritaikyti svetaines prie individualių poreikių. Jūs galite keisti slapukų nustatymus savo interneto naršyklėje. Jei nustatymų nekeisite, slapukai bus išsaugoti įrenginyje. Pakeitus slapukų nustatymus gali būti apribotas svetainės funkcionalumas.

„Google Analytics“ duomenų apsaugos pareiškimas

Mūsų svetainės naudojasi Google Inc. (Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV) saityno paslaugų analizės mechanizmais: „Google Analytics“, „Google Double Click“ ir „Google Tag Manger“. „Google Analytics“, „Google Double Click“ ir „Google Tag Manger“ naudoja slapukus, kurie leidžia analizuoti svetainių naudojimo duomenis. Slapukų surinkta informacija perduodama JAV esantiems „Google“ serveriams ir saugoma archyve.

Jei Jums lankantis mūsų svetainėje aktyvuojama IP nuasmeninimo funkcija, „Google“ sutrumpina Jūsų naudotojo IP. Šis principas taikomas Europos Sąjungos valstybėms narėms ir kitoms Europos ekonominės erdvės susitarime išvardytoms valstybėms. Tik tam tikrais atvejais pilnas IP adresas siunčiamas JAV esančiam „Google“ serveriui, kur jis yra sutrumpinamas. Tokiu būdu IP adreso nuasmeninimo funkcija bus aktyvi mūsų svetainėje. Svetainės operatoriui prašant, „Google“ naudoja surinktą informaciją svetainės naudojimo duomenų analizei atlikti, svetainės ir kitų su interneto naudojimu susijusių paslaugų naudojimo ataskaitoms parengti. IP adresas, kurį perduoda naudotojo naršyklė per „Google Analytics“, kartu su kitais „Google“ duomenimis nesaugomas.
Naudotojas gali blokuoti slapukų galimybę saugoti informaciją interneto naršyklėje. Tačiau tai panaikins galimybę visapusiškai naudotis visomis svetainės funkcijomis. Be to, naudotojas gali blokuoti galimybę išsaugoti slapukų renkamus svetainės naudojimo duomenis (įskaitant IP adresą) ir jų perdavimą „Google“ bei „Google“ galimybę jais dalytis, atsisiuntęs ir įdiegęs  įskiepį, esantį https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.